Osle didžiausios nuomos kainos Norvegijoje

Osle didžiausios nuomos kainos Norvegijoje

Remiantis Norvegijos statistikos valdybos atlikto būsto nuomos rinkos tyrimo duomenimis, daugiausiai už nuomą moka Oslo nuomininkai, įskaitant ir Berumo komuną. Osle nuomos kaina labai skiriasi, priklausomai nuo rajono. Pagal apklausos duomenis, brangiausia nuomotis būstą Frognerio, Ulerno, šv. Hansaugeno rajonuose bei miesto centre.

Ištyrus rinką paaiškėjo, kad už dviejų ir trijų kambarių buto nuomą Osle ir Berume mokama maždaug 9 320 NOK ir 11 750 NOK už metų ketvirtį. Tokio paties būsto nuoma Bergene ir Trondheime kainuoja 7620 NOK ir 9300 NOK, 7980 NOK ir 9600 NOK. Gyvenvietėse, kur gyventojų skaičius yra nuo 2 000 iki 19 999 nuomos vidurkis už dviejų – trijų kambarių butus yra 5650 kronų ir 6780 kronų.

Faktoriai, turintys įtakos nuomos kainai: nors svarbiausia yra geografinė būsto padėtis ir jo dydis, paaiškėjo, kad yra daugiau būsto nuomos kainą lemiančių faktorių. Tyrimo duomenimis, daugiabučiame name būstas yra brangesnis nei apartamentuose, kotedže arba vienbučiame name. Butai buvo skirstomi pagal dydį, būsto tipą, medžiagų standartus ir geografinę padėtį. Ši informacija ir buvo pateikta tyrime.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This