Gyvenimo Sąlygos

Kur Osle ilsėtis nemokamai?

People in Vigeland Park in Oslo

Nepaisant to, kad Norvegija pelnytai vadinama viena brangiausių atostogų krypčių, šioje šalyje irgi yra daugybė nemokamų ir įdomių pramogų.Kai kurie Oslo muziejai sekmadieniais kviečia apsilankyti juose nemokamai: pasidomėkite Oslo nacionaliniu šiuolaikinio meno muziejumi, užsukite į... Skaityti plačiau »

Bergenas siūlo turistams miesto korteles

Norvegija nėra pigi šalis ją lankantiems užsienio turistams, tačiau įsigijus naująją miesto kortelę (Bergen Card) Norvegijos kultūros sostine vadinamas miestas gerokai atpigo. Su kortele po miestą galite nemokamai važinėti tramvajais ir autobusais, su didelėmis nuolaidomis lankytis daugumoje muziejų, miesto įžymybių, pasinaudoti nuolaidomis įsigyjant įvairias ekskursijas. Skaityti plačiau »

Būstas Norvegijoje

busto_nuoma

Norvegijoje būstas labai brangus. Jei jūs neturite giminaičių ar pažįstamų draugų, tai prieš važiuodami į šią šalį, gerai pagalvokite, kur nakvosite. Tam jums reikės nemažų investicijų. Norvegijoje yra įvairių būsto nuomos variantų. Galima išsinuomoti kambarį, butą, apartamentus, namo dalį ar namą. Išsinuomoti būstą dar būnant Lietuvoje nerealu... Skaityti plačiau »

Norvegija – ideali vieta žvejybai

Norvegija-–ideali-vieta-zvejybai

Norvegijoje vasarą galima puikiai pailsėti ir pažvejoti – net paties garsiojo Nanseno dvasia. Ši šalis yra ideali vieta mėgstantiems poilsiauti gamtoje. Miškai, kalnai, upės, ežerai, jūra jau daugybę amžių išsaugojo pirmykštį pavidalą. Gamta čia yra itin saugoma ir tausojama. Brakonierių nėra, šiukšlių irgi beveik nepamatysite. Taigi nieko nuostabaus, jog beveik visos... Skaityti plačiau »

Kaip ir už kiek išsinuomoti būstą Trumsėje (Tromsø)?

kaip-ir-uz-kiek-issinuomoti-bustatrumseje-tromso-jpg

Nekilnojamojo turto rinkos taisyklės Trumsėje yra labai griežtos, o nuomotojai turi teisę pasirinkti konkretų nuomininką ir atmesti kitus pasiūlymus nepateikdami jokių tokio savo pasirinkimo motyvų. Šitaip vieni žmonės tampa pranašesniais už kitus. Manoma, kad 2015 m. Trumsėje būsto kainos padidės dar 9%. Vieša paslaptis, kad išsinuomoti gyvenamąjį plotą yra sudėtinga... Skaityti plačiau »

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest