Įvardintos geriausios šalys ieškantiems darbo

Įvardintos geriausios šalys ieškantiems darbo

Remiantis naujausiais persikėlėlių gyvenimo tyrimų duomenimis socialis tinklas ir informacinis portalas Internations nurodė šalis, geriausiai tinkančias tiems, kurie ieškosi darbo užsienyje.

Pagal 2015-ųjų metų tyrimų duomenis savo profesiniu gyvenimu labiausiai patenkinti išeiviai nuo 50-ties metų. Po jų eina persikėlėliai, kuriems yra trisdešimt metų ir daugiau.

Malta tapo pasitenkinimo darbu svetimoje valstybėje Europos reitingo lydere. 7 iš 10 užsieniečių yra apskritai patenkinti dirbdami savo darbovietėse; 27% yra visiškai patenkinti. Palyginti su pasauline darbo rinka šis rodiklis yra vidutiniškai 16%.

Vienintelė šalis, aplenkusi Maltą pagal galimybes siekti karjeros, yra Didžioji Britanija.

Greta kitų populiarių tarp ieškančių darbo ir karjeros galimybių šalių,

The Portugal News duomenimis, minėtame portale įvardintos Liuksemburgas ir Lenkija.

Norvegija, Suomija ir Danija nugalėjo klasifikacijoje remiantis „darbo režimo“ atžvilgiu. Šiose šalyse idealios sąlygos – darbo režimas yra maždaug 40 valandų per savaitę, mažiau nei kitose šalyse.

Kitame reitingo gale liko Italija, Portugalija ir Graikija. Šios trys šalys, išgyvenančios skirtingo lygio ekonominį sunkmetį, siūlo nelabai palankias įsidarbinimo ir darbo sąlygas imigrantams.

 

 

 

 

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This