Naujienos

Įvardintos geriausios šalys ieškantiems darbo

darbas_uzsienyje

Remiantis naujausiais persikėlėlių gyvenimo tyrimų duomenimis socialis tinklas ir informacinis portalas Internations nurodė šalis, geriausiai tinkančias tiems, kurie ieškosi darbo užsienyje. Pagal 2015-ųjų metų tyrimų duomenis savo profesiniu gyvenimu labiausiai patenkinti išeiviai nuo 50-ties metų. Po jų eina persikėlėliai, kuriems yra trisdešimt metų ir daugiau. Malta tapo pasitenkinimo darbu svetimoje valstybėje Europos reitingo lydere. 7 iš 10 užsieniečių yra apskritai patenkinti dirbdami savo darbovietėse; 27% yra visiškai patenkinti. Palyginti su pasauline darbo rinka šis rodiklis yra vidutiniškai 16%. Vienintelė šalis, aplenkusi Maltą pagal galimybes siekti karjeros, yra Didžioji Britanija. Greta kitų populiarių tarp ieškančių darbo ir karjeros galimybių šalių, The ... Skaityti plačiau »

Žibintai Danijoje turės wi-fi

wifi_danijoje

Artimiausiu metu Danijos valdžia nori pakeisti 200 000 gatvės žibintų, be to, daugelis iš jų turės prieigą prie bevielio interneto. Naujasis belaidžio interneto projektas vadinsis Gatvės Wi-Fi (Street Wi-Fi). Taigi, greitai Danijoje naudotis internetu galės visi norintys ir bet kuriuo paros metu. Skaityti plačiau »

Kopenhaga vadinama geriausia miestu gyventi

Kopenhaga vadinama geriausia miestu gyventi - Geriausias Miestas. Gyvenimo salygos Danijoje.

Jau antrus metus iš eilės Kopenhaga pripažįstama pasaulyje geriausia vieta gyventi. Geriausias miestas - Danijos sostinė yra tolerancijos, pakantumo, aukšto kultūros lygio, nuostabios architektūros, kelių ir viešojo transporto organizavimo etalonas. Skaityti plačiau »

Danija – vaikams draugiškiausia šalis Europoje

Danija-–-vaikams-draugiskiausia-salis-Europoje

Remiantis naujausia apklausa, iš visų europiečių danai su vaikais elgiasi draugiškiausiai. Apklausos klausimai buvo ne vien kelionių su vaikais tema. Svarbiausia buvo išsiaiškinti vietinių gyventojų požiūrį į vaikus. MarcoPolo duomenimis apklausoje dalyvavo maždaug 11 000 vyresnių nei 14 metų europiečių dešimtyje šalių. 90% danų pareiškė, kad myli vaikus ir džiaugiasi turistais, keliaujantiems po jų šalį su visa šeima. Antrąją vietą užėmė Ispanija (49%), po jos eina Nyderlandai (47%) ir Graikija (43%). Prancūzijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje su svetimais vaikais taikstosi mažiau nei pusė visų apklaustųjų. Labiausiai nepakančia vaikams valstybe tapo Vokietija: viso labo 15% vokiečių džiaugtųsi svečiais su vaikais savo ... Skaityti plačiau »

Iš girtų Danijos vairuotojų bus atimti automobiliai

Is-girtu-Danijos-vairuotoju-bus-atimti-automobiliai

Iš girtų Danijos vairuotojų bus atimti automobiliai Šalyje buvo sugreižtinta bausmė už vairavimą esant neblaiviam. Pasak Danijos teisingumo ministerijos darbuotojo vairuotojams, kurių kraujyje bus aptikta daugiau nei 2 promilės, teks atsisveikinti su savo automobiliu. Teisėtvarkos pareigūnams leidžiama konfiskuoti girtuoklių transporto priemones. Pardavus mašinas gauti pinigai papildys valstybės iždą. Tarp kitko, ši taisyklė taikoma ir neblaiviems užsieniečiams, vairuojantiems Danijos teritorijoje. Vokiečių Handelsblatt rašo, jog tuo atveju, jei automobilis nėra vairuotojo nuosavybė, o yra išnuomotas, policijos pareigūnai tiesiog konfiskuoja raktelius ir grąžina automobilį nuomos bendrovei. Pažeidėjai, kurie per pastaruosius trejus metus buvo bausti už vairavimą išgėrus, gali prarasti automobilį jų kraujyje radus ... Skaityti plačiau »

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest