Vokiečių kalba

33 klausimai, kurie bus tikrai užduoti Vokietijoje darbo pokalbio metu

darbas_vokietijoje

Kruopštus pasiruošimas pokalbiui dėl darbo yra sėkmingo įsidarbinimo pagrindas. Dar svarbiau yra tinkamai pasiruošti, jei pokalbis vyks ne gimtąja kalba. Taigi, ką tikrai norės sužinoti klastingasis darbdavys? 1. Paprašys papasakoti apie save. Erzählen Sie über sich selbst 2. Pasiteiraus, kokios Jūsų stipriosios pusės. Nennen Sie Ihre starken Seiten 3. Pasidomės, kokios Jūsų silpnosios pusės. Nennen Sie Ihre schwachen Seiten 4. Norės sužinoti didžiausius Jūsų gyvenimo tikslus. Was für Hauptziele haben Sie im Leben? 5. Paklaus, ką veikiate laisvalaikiu. Was machen Sie gerne in Ihrer Freizeit? 6. Kas Jums teikia didžiausią malonumą darbe? Was gibt Ihnen die grösste Befriedigung bei der ... Skaityti plačiau »

Kaip nemokamai mokytis vokiečių kalbos su vokiečiakalbiu

Sprechen Sie Deutsch?

Jūs galite paklausti, ar tai iš viso realu. Nėra nieko nerealaus. Reikia tik labai smarkiai kažko norėti. Šiandien norėtume papasakoti, kaip šiuolaikinės technologijos ir, visų pirma, internetas suteikia mums galimybę daryti tai, kas visai neseniai atrodė neįmanoma. Viena iš kalbos mokymosi galimybių (nemokamai ir su žmogum, kuriam ta kalba gimtoji) yra kalbiniai mainai internetu. Kalbinių mainų programos – tai interneto svetainės arba forumai, vienijantys žmones, kurie dažniausiai nėra profesionalūs kalbų žinovai, pasiruošusius bendrauti savąja kalba ir besimokančius dar kokią nors kitą kalbą. Taigi, su čia surastais draugais galėsite bendrauti gyvai (vaizdo, garso ryšiu, pokalbiu internetu) arba susirašinėdami. Be jau minėtų ... Skaityti plačiau »

10 vokiškų žodžių, neturinčių atitikmenų kitose kalbose

vokieciu_kalba

Vokiečių kalboje yra gausybė nepakartojamų, išskirtinių žodžių, kurių išversti į kitas kalbas tiesiog neįmanoma. 1. Doch – visgi, vis dėlto, betgi, ogi, juk Ar esate kada bandę paaiškinti žmogui, nesimokiusiam vokiškai, kaip verčiamas žodis doch, ir kada jis vartojamas vokiečių kalboje? Tai padaryti bus labai sudėtinga. Ypatingai dėl to kenčia amerikiečiai. Šiam žodžiui yra skirta ištisi straipsniai. Nėra taip lengva suvokti, kada šį žodį tinka vartoti, o kada – ne… O vokiečiai nesuvokia, ko čia galima nesuprasti (viso labo keturios raidės, juk gi). 2. die Liebestöter – meilės žudikai Šiuo žodžiu vyrai vokiečiai vadina moteriškus apatinius. Būtent jų apačią – ... Skaityti plačiau »

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest