Kopenhaga vadinama geriausia miestu gyventi

Kopenhaga vadinama geriausia miestu gyventi

Jau antrus metus iš eilės Kopenhaga pripažįstama pasaulyje geriausia vieta gyventi.

 

Šis teiginys buvo patvirtintas kasmetiniame Monocle žurnalo sąraše.  Žurnalo ekspertų teigimu, Danijos sostinė yra tolerancijos, pakantumo, aukšto kultūros lygio, nuostabios architektūros, kelių ir viešojo transporto organizavimo etalonas.

Antrąją vietą sąraše  užėmė Tokijas, trečioje liko Melburnas, ketvirtoje – Stokholmas. Penkių geriausių pasaulio miestų sąrašo gale yra Helsinkis.

Primename, kad gyvenimo sąlygas įvairiuose pasaulio miestuose analizuojantys specialistai vertino sveikatos apsaugos ir švietimo sistemą, miesto viešojo transporto ir susisiekimo sistemas, nusikalstamumo lygį bei kultūros raidą.

Pažymima, jog šiais metais į geriausiųjų pasaulyje sąrašą patekę miestai yra pripažinti ir pačiais brangiausiais pasaulyje.

Kopenhaga – Danijos sostinė ir didžiausias miestas
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

Danijos Geriausias miestas – Kopenhaga!

Kopenhaga – didžiausias miestas ir Danijos sostinė, kuri atrodo laisva ir jauna. Kopenhagoje sutelkta virš 40 procentų visos Danijos pramonės. Išvystyta laivybos, elektrotechnikos chemijos, maisto pramonė, prietaisų gamybos. Yra 4 universitetai ir trys kitų miestų universitetų padaliniai. Yra tarptautinis oro uostas.

Kopenhaga yra išsidėsčiusi didžiausioje Danijos saloje Zelandijoje, netoli nuo Švedijos miesto Malmės Skonėje. Nedidelė miesto dalis yra Amagero saloje.

Naudingos Nuorodos

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This