Neatėjai pas gydytoją – mokėk!

Neatėjai pas gydytoją – mokėk!

Pacientai turės papurtyti savo pingines, jeigu jie neateis į paskirtą priėmimą pas gydytoją ligoninėje. Vyriausybė iškėlė pasiūlymą padvigubinti mokestį už neatėjimą pas gydytoją.

Kasmet priėmimo tvarką pas gydytoją poliklinikose prie ligoninių praleidžia 200.000 pаciеntų. Sveikatos ministras Bеnt Chоijе siūlo padidinti rinkliavą už neatėjimą nuo 320 iki 640 krоnų.

Tai tapo jau didele problema apskrities sveikatos priežiūros įstaigoms. Padvigubinus mokesčius už neatvykimą, mes norime parodyti, kokias valstybė patiria išlaidas dėl pacientų neatvykimo. Sumokėję baudos mokestį ir pajutę tai per savo piniginę, sekantį kartą pacientas prieš laiką perspės gydytoją dėl neatvykimo.

Tik Stavanger universitetinės ligoninės apie 2000 pacientų per mėnesį neateina į planuojamas konsultacijas – beveik 100 žmonių per dieną. Tai sudaro 5% visų gydytojo priėmimų šios ligoninės poliklinikoje.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This