Kaip nemokamai mokytis vokiečių kalbos su vokiečiakalbiu

Kaip nemokamai mokytis vokiečių kalbos su vokiečiakalbiu

Jūs galite paklausti, ar tai iš viso realu. Nėra nieko nerealaus. Reikia tik labai smarkiai kažko norėti.

Šiandien norėtume papasakoti, kaip šiuolaikinės technologijos ir, visų pirma, internetas suteikia mums galimybę daryti tai, kas visai neseniai atrodė neįmanoma.

Viena iš kalbos mokymosi galimybių (nemokamai ir su žmogum, kuriam ta kalba gimtoji) yra kalbiniai mainai internetu.

Kalbinių mainų programos – tai interneto svetainės arba forumai, vienijantys žmones, kurie dažniausiai nėra profesionalūs kalbų žinovai, pasiruošusius bendrauti savąja kalba ir besimokančius dar kokią nors kitą kalbą. Taigi, su čia surastais draugais galėsite bendrauti gyvai (vaizdo, garso ryšiu, pokalbiu internetu) arba susirašinėdami.

Be jau minėtų priemonių kiekvienoje tokio tipo svetainėje yra tekstiniai failai, gramatika, pratimai, forumas, asmeninio susirašinėjimo sistema ir rezultatų paieškos sistema.

Visuose portaluose pirmiausia reikia užsiregistruoti. Kai kuriuose iš jų yra prašoma nedidelio registracijos mokesčio arba reikia iš pradžių mokyti kitą žmogų (šitaip savo laiką išnaudojant tekstų tikrinimui, asmeninei pagalbai).

Populiariausių kalbinių mainų svetainių parinkimas:

www.mylanguageexchange.com

www.language-exchanges.org

www.languageforexchange.com

www.polyglot-learn-language.com

www.sharedtalk.com

www.italki.com/partners

www.easylanguageexchange.com

Derėtų iš anksto, kad negaišti veltui laiko, dar prieš pasirenkant mokymosi partnerį nurodyti pamokų laiko rėmus, jūsų kalbos mokėjimo lygį bei akcentuoti tai, kam daugiausiai norėsite skirti dėmesio (gramatikai, leksikai, slengui ar dar kam nors).

Čia nėra mokytojų, todėl tik jūs patys sau keliate tikslus ir tikrinate rezultatus – šis būdas yra tarsi priedas prie kursų, pratybų su korepetitoriumi arba savarankiškai mokantis pagal klasikinę metodiką (taip taip, niekur nuo to nedingsi).

Linkime sėkmės ieškant vokiečiakalbių mokymosi partnerių!

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This