Iš girtų Danijos vairuotojų bus atimti automobiliai

Iš girtų Danijos vairuotojų bus atimti automobiliai

Iš girtų Danijos vairuotojų bus atimti automobiliai

Šalyje buvo sugreižtinta bausmė už vairavimą esant neblaiviam. Pasak Danijos teisingumo ministerijos darbuotojo vairuotojams, kurių kraujyje bus aptikta daugiau nei 2 promilės, teks atsisveikinti su savo automobiliu.

Teisėtvarkos pareigūnams leidžiama konfiskuoti girtuoklių transporto priemones. Pardavus mašinas gauti pinigai papildys valstybės iždą. Tarp kitko, ši taisyklė taikoma ir neblaiviems užsieniečiams, vairuojantiems Danijos teritorijoje. Vokiečių Handelsblatt rašo, jog tuo atveju, jei automobilis nėra vairuotojo nuosavybė, o yra išnuomotas, policijos pareigūnai tiesiog konfiskuoja raktelius ir grąžina automobilį nuomos bendrovei.

Pažeidėjai, kurie per pastaruosius trejus metus buvo bausti už vairavimą išgėrus, gali prarasti automobilį jų kraujyje radus 1,2 promilės alkoholio.

Tokių griežtų sankcijų imtasi siekiant sumažinti eismo avarijų skaičių: kas ketvirta mirtis Danijos keliuose yra susijusi su alkoholiu.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This