CV vertimas, užsisakyti paslaugą

Tiesioginio darbo paieškos projekte Jūs galite peržiūrėti skelbimus su darbo pasiūlymais iš užsienio. Visuose darbo skelbimuose nurodomi tiesioginiai darbdavio kontaktai (įdarbinimo agentūrų skelbimų mes neskelbiame).

Pretenduodami į darbo vietą turite įrodyti, kad esate motyvuoti ir pasirengę dirbti. Jei Jūs esate įsitikinę, kad atitinkate darbo pasiūlyme nurodytus reikalavimus, turėtumėte išsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką (Cover Letter) darbdaviui.

Turėkite paruoštą CV ir motyvacinį laišką anglų arba tos šalies vietinę kalba. Jei turite diplomus, sertifikatus, kvalifikacijos pažymėjimus, rekomendacijas ir kontaktinę informaciją buvusių darbdavių, patarime juos išversti į anglų kalbą arba tos šalies vietinę kalbą.

Mes rengiame gyvenimo aprašymus (CV) anglų, norvegų ir vokiečių kalbomis. Dauguma darbdavių iš Skandinavijos šalių gerai kalba anglų kalba. Bet solidžiau atrodys jei turėsite CV norvegų kalba/švedų kalba.

Todėl negaišdami daug laiko sukurkite savo gyvenimo aprašymą CV arba motyvacinį laišką lietuvių kalba ir išsiųskite mums.
Jūsų CV arba motyvacinis laiškas bus profesionaliai išverstas į anglų, norvegų, vokiečių ir švedų kalbas.

CV vertimas anglų kalba bus paruoštas per 3 darbo dienas ir išsiųstas į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę. CV vertimas norvegų, vokiečių ir švedų kalbomis bus paruoštas per 5-7 darbo dienas, priklausomai nuo darbo krūvio.

CV lietuvių kalba turi būti atsiųstas DOC arba DOCX formate (Microsoft Word). Taip pat galite atsiųsti ODT formate (Open office).

* Dėl švedų kalbos ir motyvacinio laiško (anglų, vokiečių arba švedų k.) vertimo kreipkitės el. paštu info@uzsienos.lt

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This