Danija – vaikams draugiškiausia šalis Europoje

Danija – vaikams draugiškiausia šalis Europoje

Remiantis naujausia apklausa, iš visų europiečių danai su vaikais elgiasi draugiškiausiai.

Apklausos klausimai buvo ne vien kelionių su vaikais tema. Svarbiausia buvo išsiaiškinti vietinių gyventojų požiūrį į vaikus. MarcoPolo duomenimis apklausoje dalyvavo maždaug 11 000 vyresnių nei 14 metų europiečių dešimtyje šalių.

90% danų pareiškė, kad myli vaikus ir džiaugiasi turistais, keliaujantiems po jų šalį su visa šeima. Antrąją vietą užėmė Ispanija (49%), po jos eina Nyderlandai (47%) ir Graikija (43%). Prancūzijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje su svetimais vaikais taikstosi mažiau nei pusė visų apklaustųjų.Labiausiai nepakančia vaikams valstybe tapo Vokietija: viso labo 15% vokiečių džiaugtųsi svečiais su vaikais savo šalyje. Anksčiau tokioje pat apklausoje dalyvavusių vokiečių, kurie pasisakė už vaikus, buvo 21%.

Tuo pat metu Vokietija yra apsirūpinusi visa vaikams reikalinga įranga: daugelyje vietų yra vystymo stalai, žaidimų kambariai ir kita šeimai skirta infrastruktūra.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This