Hipotekos kreditai Danijoje

Hipotekos kreditai Danijoje

Jei norėsite įsigyti Danijoje būstą, jums greičiausiai prireiks banko ir hipotekos įstaigų pagalbos, kad gautumėte kreditą. Pirkdami butą (ejerlejlighed) arba namą galite tikėtis gauti 80% nuo nekilnojamojo turto vertės dydžio kreditą.

Danijoje hipotekos kreditų palūkanų norma yra labai maža. Šiuo metu galima gauti paskolą trisdešimčiai metų už 2,5 % metinių palūkanų; jei paliksite kintamą kasmetinių palūkanų normą jų nefiksuodami, paskolą galėsite gauti vos už 0,5% palūkanas.

Kaip veikia Danijos hipotekos kreditų sistema?

Realkreditsystem (hipotekos kreditų sistema) Danijoje yra viena stabiliausių pasaulyje!

Hipotekos įstaigos – tai ne įprastos finansinės organizacijos (pavyzdžiui, bankai), kuriose galima įnešti į sąskaitą pinigų ir jų pasiskolinti. Hipotekos įstaigos yra tarpininkės tarp investuotojų (hipotekos obligacijų pirkėjų) ir žmonių, kuriems reikia kredito nekilnojamajam turtui įsigyti. Šios sistemos esmė yra tiesioginis ryšys tarp paskolos, kuri suteikiama nekilnojamojo turto pirkėjui ir obligacijomis, kurios yra parduodamos investuotojams, kad šį kreditą būtų galima finansuoti.

Įvairūs hipotekos kreditų tipai

Vienas iš svarbiausių klausimų perkant būstą Danijoje yra šis: kokio tipo kreditą pasirinkti? Kredito suma dažniausiai būna labai didelė, todėl nuo kredito tipo pasirinkimo priklausys jūsų šeimos emonominė padėtis.

Hipotekos krditas su pastovia palūkanų norma (fastforrentet lån) – šis kreditas būna imamas 30 metų laikotarpiui; visą laiką galiojant pastoviai palūkanų normai.

Hipotekos kreditas su plaukiojančia palūkanų norma (variabelt forrentet lån, Flexlån) – šiam kredito tipui taikomų palūkanų dydis keisis sutartu laikotarpiu; pavyzdžiui, pagal F1 Flexlån planą palūkanų norma bus keičiama kasmet.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn
Jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook arba Twitter mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This