Naudingos nuorodos archyvas

Norvegija

Norvegijos užimtumo tarnybos svetainėje galite rasti laisvų darbo vietų duomenų bazę:
http://www.nav.no

Jei norite pasiųsti aklą kreipimąsi dėl darbo, įmones ir jų adresus galite rasti taip vadinamuose geltonuosiuose puslapiuose “yellow pages” telefonų knygose ar internete adresu:
http://www.gulesider.no

Daugumoje laikraščių galima rasti informacijos apie laisvas darbo vietas. Didžiausias šalies laikraštis “Aftenposten” publikuoja informaciją apie laisvas darbo vietas kiekvieną dieną. Laisvas darbo vietas galite rasti internete adresu:
http://www.aftenposten.no

Osle yra specialus informacijos centras suteikiantis informaciją savarankiškai dirbantiems verslininkams:
http://www.naringsetaten.no

Informaciją apie leidimą gyventi galima rasti norvegų, anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis (Utlendingsdirektoratet) adresu:
http://www.udi.no

Danija

Užimtumo tarnybos interneto svetainėje galite rasti informaciją apie laisvas darbo vietas visoje šalyje. Taip pat CV duomenų bazėje galite palikti savo gyvenimo aprašymą:
http://www.af.dk

Danijos EURES patarėjai sukūrė specializuotą interneto svetainę ieškantiems sezoninio darbo Danijoje. Čia pateikiama informacija apie darbo ir gyvenimo sąlygas, darbo apmokėjimą, taip pat galima užpildyti anketą dėl darbo Danijos ūkiuose:
http://www.seasonalwork.dk

„Darbo gido“ (job-guide) interneto svetainė:
http://www.job-guide.dk

Sekantys laikraščiai sekmadienio ir trečiadienio leidiniuose spausdina skelbimus dėl laisvų darbo vietų – Morgenavisen Jyllands-Posten (+CV duomenų bazė):
http://www.jp.dk

Sekantys laikraščiai sekmadienio ir trečiadienio leidiniuose spausdina skelbimus dėl laisvų darbo vietų – Politiken (+CV duomenų bazė):
http://www.poljob.dk

Sekantys laikraščiai sekmadienio ir trečiadienio leidiniuose spausdina skelbimus dėl laisvų darbo vietų – Berlingske tidende:
http://www.berlingske.dk

Dokumentą dėl mokslo diplomo pripažinimo Danijoje gali išduoti Danijos kvalifikacijų vertinimo centras CVUU. CVUU įvertins jūsų išsimokslinimo lygį remiantis Danijos švietimo struktūra ir išduos jums pažymėjimą:
http://www.cvuu.dk

Šalies darbo direktoratas:
http://www.adir.dk

Švedija

Migracijos tarnyba:
http://www.migrationsverket.se

Jeigu ketinate dirbti Švedijoje taip pat turite registruotis vietinėje mokesčių tarnyboje. Jums bus išduotas administracinis identifikacijos numeris. Daugiau informacijos rasite, paspaudę nuoroda „Folkbokföring“:
http://www.skatteverket.se

Informacija apie Draudimo nuo Nedarbo Fondus:
http://www.iaf.se

Švedijos socialinio draudimo agentūra:
http://www.forsakringskassan.se

Būsto galite ieškotis ir didžiausiame pietų Švedijos dienraščio Sydsvenskan skyrelyje Bostad (internetinis variantas ):
http://www.sydsvenskan.se/bostad

Jei norite išsinuomoti būstą, patartina paskelbti skelbimą spaudoje arba kreiptis į nekilnojamo turto agentūras, kurių adresus rasite internetinio puslapio skyrelyje Bostadsföretag:
http://www.gulasidorna.se

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This