Norvegijos būdai susidoroti su užsieniečiais nusikaltėliais yra gana žiaurūs

Norvegijos būdai susidoroti su užsieniečiais nusikaltėliais yra gana žiaurūs

2014 metais Norvegijos teisėsaugos organai deportavo rekordiškai daug iš užsienio atvykusių nusikaltėlių. Tai susiję su griežta valdančiosios dešiniųjų koalicijos pozicija. Jos esmė – įstatymus pažeidžiantys migrantai privalo būti tuojau pat išsiųsti iš šalies.

Norvegijos migracijos tarnybos atstovas Manis Lovo savo interviu NRK televizijos kompanijai pabrėžė, kad „kompetentingi jų skyriaus darbuotojai iš skirtingų apygardų deportavo didžiausią kada nors užfiksuotą užsieniečių skaičių; dauguma įstatymų pažeidėjų buvo kaltinami pagal kelis sunkius baudžiamojo kodekso straipsnius vienu metu. Šie migrantai buvo oficialiai išvaryti iš mūsų valstybės, todėl grįžti atgal nebegalės niekada.“

Pasak Karinos Neiss, pietų Buskerudo apygardos policijos viršininkės, pastaruoju metu tarp deportuojamų nusikaltėlių itin gausu Europos Sąjungos piliečių. „Dauguma suimtų užsieniečių vertėsi narkotikų prekyba, vagystėmis ir įsilaužimais. Nusikaltėliams atsidūrus už grotų, stengiamės juos kuo greičiau išsiųsti iš Norvegijos, kad ateityje jie nebeįvykdytų naujų piktadarysčių“, – aiškino Neiss.

Pernai spalį teisingumo ministras Andersas Anundsenas pareiškė, kad vyriausybė iš biudžeto skirs papildomai 26 milijonus dolerių užsienio nusikaltėlių deportavimo pagreitinimui. „Mūsų tikslas yra kuo greičiau išvaduoti šalį nuo įstatymų pažeidėjų imigrantų, tiek legalių, tiek nelegalų“, – pabrėžė ministras.

Parašykite savo komentarą:

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Gauk naujienas ir darbo pasiūlymus el. paštu!

Kviečiame užsiregistruoti ir nepraleisti svetainėje publikuojamų svarbių naujienų ir darbo skelbimų.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This